Protegrus
Muhteşem Dünyaya Adım Atın ! Şimdi Üye Ol !
Protegrus
Muhteşem Dünyaya Adım Atın ! Şimdi Üye Ol !
Protegrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Protegrus

~ Yeni devir başlıyor ! Eski ingiltere ve büyüce dünyanın kesiştiği noktalar ! ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

~ Koruluk *

2 posters
YazarMesaj
Aaron West Allison
Büyücü
Büyücü
Aaron West Allison

~ Koruluk * Empty
MesajKonu: ~ Koruluk *   ~ Koruluk * EmptyPaz Mayıs 17, 2009 4:23 pm

RP In :
Nariel Oletha Elenor
Hogwarts Şifacısı
Hogwarts Şifacısı
Nariel Oletha Elenor

~ Koruluk * Empty
MesajKonu: Geri: ~ Koruluk *   ~ Koruluk * EmptyPaz Mayıs 17, 2009 4:39 pm

Artık kendimi tutamıyordum ve bu onun canını yakıyordu.
Ama onu kaybedeceğimi bilmek onsuz bir hayatı her düşündüğümde kalbime bir acı saplanıyordu.
Beni kendine doğru çevirdi ve gözlerime bakıyordu çektigi acıyı göre biliyordum ve bu kendimi daha kötü hissetmemi sağladı biliyordum ben susmadıkça o kendini suçlayacaktı ama onu kaybedeceğimi her düşündügümde dahada kötü oluyordum.

"Hiçbir yere gitmiyorum Nariel."

Bir saniye durdum ve ona baktım sesi o kadar gerçektiki yüz ifadesi,bana bakışı.Artık ağlamıyordum bu sözleri duymak için bütün ömrümü verirdim şimdi gerçekten rahatlamıştım o burada benimle kalacaktı.
Beni tek bir hareketle kollarına aldı.Çok rahat hareket ediyordu sanki hiç ağır değilmişim gibi.Ben ise ona yakın olmanın tadını çıkarıyordum.Biraz önce bulundugumuz yerde değildik o kadar hızlı hareket ediyorduki onu takip edemiyordum.Parmağım ile yüzüne dokundum beni bırakıp gitmesinden korkuyorum bunun geçtigini sanmıştım ama içimde birazda olsa korku taşıyordum.Onun gözlerine odaklandım.

"Lütfen bana bir daha gitmekten bahsetme."dedim

Gitmiyeceğini biliyordum ama sadece sonsuza dekemin olmak istedim.

Aaron West Allison
Büyücü
Büyücü
Aaron West Allison

~ Koruluk * Empty
MesajKonu: Geri: ~ Koruluk *   ~ Koruluk * EmptyPaz Mayıs 17, 2009 4:52 pm

"Lütfen bana bir daha gitmekten bahsetme"

Parmağıyla yüzüme dokunuyordu bunu söylerken. Tek kolumla onu tutmaya devam ederken bir yandan da elimi onun parmaklarına gitirdim. Onu incitmemeye çalışarak elini kavradım ve dudaklarıma götürdüm.

"Seni seviyorum Nariel."

Eğer kutuplarda 6 ay geçirdeyseniz, güneşi görmenin ne demek olduğunu bilirsiniz. Ve ben bugün güneşimi bulmuştum. Sonsuza kadar gündüzdü artık benim dünyamda. Güneşin söndüğü gün, ben hala orda olup olmadığını görmek için o dünyada olmayacaktım. Kolumu biraz kaldırdım ve yüzünü yüzüme yaklaştırdım. Böyle daha iyiydi. Gözlerini daha rahat görebiliyordum.

Karanlıkta korulukta yürümeye devam ettim. Nereye gittiğimi bilmiyordum ama bir önemi de yoktu. Nariel yanımdayken, cehennemi bir uçtan öbür uca yürüyebilirdim. Ya da sonsuza dek bu mesafede onu izleyebilirdim. Hala el eleydik. Parmaklarımla, tıpkı geldiğimizdeki gbi, onun tenine küçük dokunuşlar yapıyordum. Ve o da, tıpkı ilk geldiğimizdeki gibi, bu durumdan memnun gibiydi.

Artık onu incitme düşüncesini de tümüyle atmıştım kafamdan. Çünkü böyle bir canlıyı incitemeyeceğimi ben de biliyordum.

"Biraz eğlenmek ister misin?"

Daha cevabı beklemeden diğer kolumla da onu kavradım ve hızla koşmaya başladım. Ağaçlar ve diğer herşey birer ışık hüzmesi halini almıştı. Hızlanan kalp atışını duyabiliyordum ama durmam için herhangi birşey dememişti. Son sürat koşmaya devam ettim. Ta ki dolunayın, gecenin çiçeklerini süslediği yere kadar. Yavaşladım ve sonunda durdum. Onu nazikçe yere bıraktım ama kollarım hala onun iki yanındaydı. Dengesini sağlayabileceğinden emin değildim. Ama gayet iyi görünüyordu. Gülümsedim ve konuşmasını bekledim.
Nariel Oletha Elenor
Hogwarts Şifacısı
Hogwarts Şifacısı
Nariel Oletha Elenor

~ Koruluk * Empty
MesajKonu: Geri: ~ Koruluk *   ~ Koruluk * EmptyPaz Mayıs 17, 2009 5:11 pm

Onun kollarındayken çok rahattım her şey burdan çok güzel görünüyordu.Beni bir bebeği kollarında tutar gibi tutuyordu ve ben halimden çok memnundum.Ona yakın olmak güzel olan herşey demekti.

"Seni seviyorum Nariel."

Hayatım boyunca bu kadar harika bir söz duyamazdım bu sözleri ondan duymak beni dahada mutlu ediyordu.Ona aynı sözleri bende söylemek istiyordum ama heycandan konuşamıyordum ve fazla zorlamak istemedim.
Beni kendine biraz daha yaklaştırdı böylesi dahada iyiydi ondan bir santim bile uzak olmak istemiyordum.Şuan nereye gittigimiz hakkında bir fikrim yoktu bu umrumdada değildi ya.
Sadece onun yanımda olması benim için yeterliydi o yanımda olduğu sürece heryere hiç düşünmeden gidebilirdim.

"Biraz eğlenmek ister misin?"

Ben konuşmaya başlamadan o hareket etmeye başlamıştı.Neredeyse hızımız ses hızına eş degerdi.Buda haliyle heycanlanmamı sağladı herşey önümüzden bir ışık gibi geçiyordu.O son derece sakin görünüyordu ve eğleniyor gibiydi tıpkı benim gibi.Yavaşladığını hissedebiliyordum ve sonunda durmuştu ama sanki herşey dönüyor gibiydi.Kısa bir süre sonra başımın dönmesi geçti ve beni yere indirmişti sanırım düşmemden korkutu için iki eliyle hala bana destek oluyordu ve ben her saniye kendimi daha iyi hissediyorum.

"Vay canına!Bu harikaydı."

Ben bunları söylerken bütün heycanım sesime yansımıştı.
Ben fark etmeden esnemiştim ve bu bana komik gelmişti şuan gerçekten saat kaçtı bana kalsa hiç uyumazdım ama vücudum sanki buna karşı gibiydi.

~ Koruluk *
1 sayfadaki 1 sayfası