Protegrus
Muhteşem Dünyaya Adım Atın ! Şimdi Üye Ol !
Protegrus
Muhteşem Dünyaya Adım Atın ! Şimdi Üye Ol !
Protegrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Protegrus

~ Yeni devir başlıyor ! Eski ingiltere ve büyüce dünyanın kesiştiği noktalar ! ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bar Bölümü

2 posters
YazarMesaj
Eurydine Cora Uriel
Gezgin
Gezgin
Eurydine Cora Uriel

Bar Bölümü Empty
MesajKonu: Bar Bölümü   Bar Bölümü EmptySalı Mayıs 05, 2009 8:20 pm

Euwry neredeyse çileden çıkmış bir biçimde bara geldi. Elleri herzamanki gibi montunun içindeydi, asasının hemen yanında. Bunu yapmayı alışkanlık haline getirmişti, henüz küçük bir çocukken öğrenmişti. Güvenemezdi kimselere, hiç kimseye. Neden güvensindi ki? Güvendikleri onu hayal kırklığına uğratalı yıllar geçmişti. Düşünceleri kafasından uzaklaştırdı. Şu an tek istediği biraz yanlız kalmaktı. Bunun için en doğru yeri seçmiş olduğunu biliyordu da. Burası hep boş olurdu, Euwry kafasını dağıtmak istediğinde hep burdaydı, alışkanlık yapmıştı. Barmene doğru gitti. Bardaki koltuklardan birine usulca oturdu. Barmen’e ne istediğini söylemesine gerek olmadığını biliyordu.

’’ Her zamankinden mi küçük hanım? '' Euwry başıyla onayladı. Eline aldığı bardağı kafasına dikti. Bu gece unutmaya ihtiyacı vardı, ve rahat etmeye. Tam bir bardak daha almak üzereydi ki, ona doğru gelen birini gördü ve irkildi. Eli montunun cebine gitmişti. Ama geleni gülümseyerek karşıladı.

Désperado La Cid
Gringotts Büyücü Bankası Sahibi
Désperado La Cid

Bar Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Bar Bölümü   Bar Bölümü EmptySalı Mayıs 05, 2009 8:27 pm

İşin verdiği yorgunluk ve bıkkınlık..İşte bundan kurtulmak istercesine bu bara attı kendini.Etraf doluydu.Tüm masalar hemde..İlk kez burası bu kadar dolu olduğunu düşündü.Sonra bara hareket etti.Bar boştu.Bir kişi hariç..
Bara yaklaştı ve barmene gülümsedi.Daha sonra:
"Bana bir viski verir misin?Duble olsun"
Barmen başıyla onayladı.Daha sonra arkasını döndü ve bazı şangırtılar eşliğinde Désperadao'nun içkisini verdi.Yanında duran bayan ona gülümseyerek bakıyordu.Désperado ona gülümsedi.Sonra bardağı kafasına dikti ve bütün viskiyi içti.Boğazından geçen sıvının verdiği muhteşem his..Bu his sanki onu rahatlatıyormuş gibiydi.Sonra bardağı koyar koymaz barmen hemen içkiyi tazeledi.Teşekkür anlamında başını salladı ve gülümsedi.Ardından yanındaki güzel bayana döndü.
"Merhaba yorucu bir gün değil mi?"
Eurydine Cora Uriel
Gezgin
Gezgin
Eurydine Cora Uriel

Bar Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Bar Bölümü   Bar Bölümü EmptySalı Mayıs 05, 2009 8:38 pm

"Merhaba yorucu bir gün değil mi?"

Euwry gülümsedi. Evet,yorucuydu. Yan tarafa döndü ve onunla konuşan genç adamı inceledi. Oldukça yakışıklıydı, onu etrafındakilerden ayıran yüz hatları ve delici keskin bakışları vardı. Onu farkettirmeden süzdü, keskin hatlara sahipti. Ama güçlüydü, Euwry bunu ilk bakışta anlayabilicek kadar insan görmüştü. O farklıydı.

'' Oldukça yorucuydu. Ya siz? Sizi biryerlerden tanıyorum ama çıkaramadım. ''

Gerçekten de onu gözü bir yerlerden ısırıyordu. Mutlaka önemli biri olmalıydı, Euwry hayatı boyunca önemsiz detaylara dikkat etmemişti. Delici bakışlarıyla adamı süzdü. Gerçekten ilgisini çekmiş, merakını uyandırmıştı. Kimsin sen? Gerçekten de,kimdi?
Désperado La Cid
Désperado La Cid

Bar Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Bar Bölümü   Bar Bölümü EmptySalı Mayıs 05, 2009 8:44 pm

Bardağı kafasına dikti ve viskisini içti.Sonra yanındaki güzel bayana gülümseyerek döndü.Sorduğu soruyu cevaplamısı gerekiyordu.
"Ah evet tanıyor olabilirsiniz.Ben Gringotts Büyücü Bankasını yeni devralan yeni sahibiyim."
dedi ve gülümsedi.Bankayı alalı uzun zaman olmamıştı ama oradaki işler ilk günden epey yormuştu Désperado'yu..Bir anda kendini tanıştırmayı unutmuştu.Hemen tekrar söze girdi:
"Kabalığımı affedin be Désperado-Désperado La Cid.Tanıştığıma memnun oldum genç bayan."
dedi.Ardından bir kez daha tazelenen içkisinden bir yudum aldı.Yanındaki genç bayanın güzelliği adeta kendisini büyülemişti.İçinden kendine gel fazla kaptırdın kendini diye söyleniyordu.Bardaktan bir yudum daha içti..

Bar Bölümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sohbet Bölümü
» Vezne Bölümü***