Protegrus
Muhteşem Dünyaya Adım Atın ! Şimdi Üye Ol !
Protegrus
Muhteşem Dünyaya Adım Atın ! Şimdi Üye Ol !
Protegrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Protegrus

~ Yeni devir başlıyor ! Eski ingiltere ve büyüce dünyanın kesiştiği noktalar ! ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

**Tesadüf**

2 posters
YazarMesaj
Donétello Darknéss
Gezgin
Gezgin
Donétello Darknéss

**Tesadüf** Empty
MesajKonu: **Tesadüf**   **Tesadüf** EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 4:22 pm

Anlaşmalı Role Play
Kurgu:Donétello barda öylece otururken eskiden aşık olduğu ve bir türlü açılamadığı Nithya gelir ve sohbet başlar.
Oyuncular:*Donétello Darknéss
*Nithya Abigail Kreindel

Donétello uzun bir günün ardından fazlaca takıldığı bu bara gelir.Canı biraz sıkkındır.Bunca yıl başkalarından uzak yaşamak ona çok zor gelmişti.Biranda aklı okulda aşık olduğu ve hala sevdiği Nithya takılır.Ne güzel günlerdi o zamanlar..Ama ona hiç bir zaman sevdiğimi asla söyleyemedim..Öylece ortadan kayboldum.Çoktan birisiyle çıkmaya başlamıştır.Belki-belki birisiyle evlenmiştir.
İşte bu düşünceler Donétello'yu çıldırtacak bir şey haline geldi.Her akşam Nithya'yı düşünüyordu.Ama şimdiki durum onun pişman olmasını sağlamıştı.Küçük bir masada oturuyordu.Etrafta fazla kişi yoktu.Garson sakin adımlarla Donétello'nun yanına geldi.
"Ne içerdiniz genç adam?"
"Viski duble olsun-yok hayır şişesini getirin!"
"Pe-pekala"
diyerek korkak ve hızlı adımlarla bara doğru yöneldi.Donétello şuanda pişmanlık aleviyle yanıp tutuşuyordu.Nithya'ya duyduğu sevgi duygusu onu o kadar hırpalıyordu ki...Biraz sonra garson tepsisinde bir viski şişesi ile bir bardak getirdi.Donétello'nun önüne koydu.Sonra oradan hiçbir şey demeden korkak adımlar oradan uzaklaştı.Donétello viski şişesinin kapağını açtı ve bardağa doldurdu.Ardından bütün bir bardağı bir yudumda içti.Sonra bir daha doldurdu ve şişenin kapağını kapattı ve masanın ortasında bir yere koydu.Bardağı kaldırdı ve bir yudum aldı.Boğazından geçen o sıvının verdiği his..İşte o Donétello'yu biraz rahatlatmış gibiydi.Bütün gece burada kalabilirdi..Hatta burada sarhoş olabilir ve sıza bilirdi..Bardağına baktı.Osıvının içine baktı ve Nithya'yı düşündü..Onun yüzü aklına ve gözlerine kazılmış gibiydi.İşte o kazılan izler şimdi alevler yanıyordu ve onu sanki yanında gibi hissettiriyordu..
Nithya Abigail Kreindel

Nithya Abigail Kreindel

**Tesadüf** Empty
MesajKonu: Geri: **Tesadüf**   **Tesadüf** EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 4:44 pm

Tak, tak tak ... Nithya bara bu topuk sesleriyle girmişti. Daha barın kapısından girmesiyle beraber herkes susmuş ve topuk sesi herkes tarafından duyulur hale gelmişti.. Güzel mavi elbisesinin üzerine düşen kahverengi saçları ve güzel yüz hatları adeta bir ahenk içinde yaratılmış gibiydi... Barmene yaklaşan bu sexy ve güzel kız
" Bir viski lütfen" demişti . Ona bakanları hala aldırış etmiyordu. Kimseyi önemsemiyordu oradakilerden. Nithya'nın gözünde hepsinin birer ayyaştan farkı yoktu belkide... Bithya bu ayyaşları takmadıkça onlar tarafından gördüğü ilgide kısa sürede azalmıştı. Artık herkes yine kaldığı yerden devam ediyordu. Nithya ise bu duruma çok sevinmiş gibiydi. A.aa fazla sevinmemelisin Nithya bak kim geliyor ! Yanına yaklaşan serseri tipli genç birisi ... Daha önce bunu hiç bir yerde görmemişti, tanıdığını ya da tanıyabileceğini sanmıyordu
- Hey bebek . Benim masama gelmeye ne derrsin ?
- DEFOL!
- A.aaa yapma böyle ama ...
- Ya yapmasana bırak kolumu!

Donétello Darknéss
Gezgin
Gezgin
Donétello Darknéss

**Tesadüf** Empty
MesajKonu: Geri: **Tesadüf**   **Tesadüf** EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 4:57 pm

Donétello dalmıştı.Tek düşündüğü Nithya'ydı.Onu düşünüyordu.Etraf sessizdi.Birisi bara girmişti.Topuklu ayakkabı giydiği için sesi gayet net duyuluyordu.Ama Donétello onu aldırmadı.Bardağın içine baktı ve sonra geri kalan viskisini bir yudumda içti.Sonra arkasından gelen bağrışma sesleri..Neler olduğunu anlmadı.Oraya baktı ve bir serseri bir genç bayanın kolundan tutmuş sıkıştırıyor gibi görünüyordu.
"Üf burada hergün böyle olay oluyor ve ben girmek zorunda kalıyorum.Ben şimdi size gösteririm serseriler."
diye içinden söylendi ve asasını çıkardı.Diğer köşede olanları burada izlemek..hiçte Donétello'ya yakışır bir şey olmazdı.Koştu..koştu..
"Güm!"
Donétello'nun yumruğu adamın tam suratının ortasında patladı.Hiç bir şey sormaya gerek yoktu.Burada bir hanımefendiyi sıkıştırıyordu.Adam yere hızlı bir şekilde kapaklandı.Sonra onun arkadaşları olduğu sandığı 3 serseri ayaklandı ve onun üstüne doğru yürümeye başladı.Donétello yüzünde soğuk ve dehşet verici bir gülümseme oldu asasını onlara doğrulttu.
"Eğer gazabıma uğramak istiyorsanız buyrun gelin.Sadece yapacağım bir büyü ile işiniz biter.Benim kim olduğumu bilmiyorsunuz galiba.Tanıştırıyım o zaman Donétello Darknéss..Gecelerin Yargıcı.."
Adamlar duyduklarına inanamayan bir vaziyette bir ona birde birbirlerine baktılar.Sonra korkak bir vaziyette oldukları yerde kaldılar.Donétello asasıyla onlara "Defolun" anlamında bir hareket yaptı ve hepsi kapıdan kendilerini zor attı.Bu arada o kapışmanın etkisi yüzünden yere düşen bayanı tamamen unutmuştu.Hemen arkasını döndü ve genç bayanın elini uzattı.
"Umarım hiç bir şeyiniz yok-" işte soluğu kesildi.Karşısındaki kişiyi tanımıştı.Bu oydu.Nithya..Şaşkınlık içerisindeydi.Bir an sendeler gibi oldu ama kendine geldi.
"Nithya bu-bu sen misin?"
Nithya Abigail Kreindel

Nithya Abigail Kreindel

**Tesadüf** Empty
MesajKonu: Geri: **Tesadüf**   **Tesadüf** EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 5:12 pm

"Umarım hiç bir şeyiniz yok-"
Bu sözleri söyleyen beyfendi tarafından kurtarılmıştı Nithya. O ladar mutlu olmuştu ki. Asasını evde bırakmanın bedelini ödemişti belkide. Fakat o da ne ? Lanet olsun, bu beyfendi olamazdı. Kesinlikle bir beyfendiye benzemiyordu. Donétello ... Hiç değişmemişti, yine aynı tip, yine saldırgan davranışlar. Neden buna karışmıştı. Neden karşısına çıkmıştı ? Oysakş Nithya ona yalan söylemişti, bir sevgilisinin olduğunu söylemişti ama yalandı. Kim bilir şimdi neler düşünecekti ?
"Nithya bu-bu sen misin?"
Ahh başka kim olabilirdi. Ona benzeyen birisinin olması imkânsızdı. Nithya her zaman eşsiz olmayı tercih ederi. Ve ona benzeyen birisini bulsa gözünü kırpmadan onu öldürebilecek kapasitedeydi.
"Ahh benden başka kim olabilir ki!! "
Donétello Darknéss
Gezgin
Gezgin
Donétello Darknéss

**Tesadüf** Empty
MesajKonu: Geri: **Tesadüf**   **Tesadüf** EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 5:21 pm

Donétello şaşkınlıktan dili tutlmuş gibiydi.Bir şey söylemek istiyordu ama söyleyemiyordu.İşte hafızası onu görünce iyice yerine gedli.Sadece Nithya ile ilgili olanı..Donétello'ya bir sevgilisi olduğunu söylemişti.bunu hatırlamak..İşte dünya sanki başına göçmüş gibiydi.Nithya'ya baktı ve bir süre sonra dili çözüldü.
"Ah tabi senden başkası olmaz.Burada bu kadar güzel bir tek sen varsın.Neyse umarım bir şeyin yoktur.Ben masama gidiyorum.Barmen hanımefendinin hesabını bana yazın."
Donétello ona arkasını dönmek istemezdi ama bunu yapmak zorunda kaldı.Çünkü bir sevgilisi vardı ve Nithya'yı gördükçe üzülüyordu.Nithya'yı üzmek istemediği için böyle bir davranışta bulunmuştu.Şuanda içindeki o acı o his o kadar kötüydü ki..Donétello masasına doğru gitti ve oturdu.Şişeyi hızlı bir şekilde kaptı.Başına dikti.Sonra indirdi.İşte şimdi o sıvının verdiği rahatlık kayboldu.Sanki ona sadece genzini yakan hafif bir şeymiş gibi geliyordu viski..Nithya..Yıllar sonra karşısındaydı.Onu hala o kadar çok seviyordu ki..Ama şimdi bu duygudan kurtulmalıydı.Onun bir sevgilisi vardı ve onu üzmek istemiyordu.Şişeyi bir kez daha kafasına dikti..
Nithya Abigail Kreindel

Nithya Abigail Kreindel

**Tesadüf** Empty
MesajKonu: Geri: **Tesadüf**   **Tesadüf** EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 6:17 pm

"Ah tabi senden başkası olmaz.Burada bu kadar güzel bir tek sen varsın.Neyse umarım bir şeyin yoktur.Ben masama gidiyorum.Barmen hanımefendinin hesabını bana yazın."
Donétello ne yapıyordu böyle ! Hesap ödemek mi ! Bu sadece Nithyanın kendisini ezik hissetmesine neden olurdu. Yoksa Donétello'da bunu mu istiyordu ?
"Şu ayyaşın hesabınıda bana yazın ... Rica etmiyorum, emrediyorum !" Bunu ok ciddi söylemişti. Donétello'ya ayyaş demek istemiyordu ama gidişatı bunu gösteriyordu. Gözlerinin altı çökmüştü ve morarmıştı. Neden böyle yapıyordu ! Böyle yaparak hem Nithya'ya hem de kendisine zarar veriyordu.
" Bana bak ! Bırak şu şişeyi. Napıyorsun kendine ? Sadece kendini değil ... Neyse ! Bırak şunu"
demesiyle birlikte şişeyi elinde alıp yere fırlattı. Çok sinirlenmişti. Gözleri yuvalarından fırlayacak gibiydi ...
Donétello Darknéss
Gezgin
Gezgin
Donétello Darknéss

**Tesadüf** Empty
MesajKonu: Geri: **Tesadüf**   **Tesadüf** EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 6:27 pm

Donétello şişeyi içerken birden elinden alındığını hissetti.Sonra gözlerini düzgünce açtığında şişe yere atılıp parçalanmıştı.Hiç bir şey demedi olanlara.Ardından sinirli ve öfkeli Nithya'ya baktı.Adeta ateş püsküren volkan gibiydi..Sonra ona gülümsedi.Sarhoş muydu?Hayır bir şişe viski onu sarhoş etmezken yarım şişesi nasıl sarhoş edebilirdi..Sonra konuşmaya başladı.
"Demin o emrettiğin adamın hesabı sana yazmadığını sana söylemek isterim Nithya."
dedi.Ona baktı ve sonra kafasını başka bir yere çevirdi.Dışarıyı izlemeye koluydu.Dışardaki sessizliğe daldı.Sonra tekrar ona döndü.Ona her baktığında içindeki o acı dağlanıyordu.Ama kendine olan güveni gelmişti.Konuşuyordu hemde hiç zorlanmadan..
"Hala eskisi gibisin hiç değişmemişsin.Kendime zarar vermekten bahsettin..Ben zaten kendime en büyük zararı verdim..Neyse niçin bu ayyaş için buradasın?"
diye sordu.Cevabı belki bir o kadar canını acıtacaktı fakat bunun önemi yoktu artık herşey hatta bütün dünya başına yıkılmıştı.Keşke..keşke hafızamın karanlık bir köşesinde kalsaydı bu bilgi.. diye düşünüyordu.Acı tüm vücudunu sarmıştı bile..
Nithya Abigail Kreindel

Nithya Abigail Kreindel

**Tesadüf** Empty
MesajKonu: Geri: **Tesadüf**   **Tesadüf** EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 6:58 pm

"Hala eskisi gibisin hiç değişmemişsin.Kendime zarar vermekten bahsettin..Ben zaten kendime en büyük zararı verdim..Neyse niçin bu ayyaş için buradasın?"
Evet. Gerçekten e Nithya değişmemişti. Peki ya Donétello. Çok değişmişti. Belki fiziksel görünürümde değil. Ama ruhsal yönden çok değişmişti. O eski Donétello gitmiş yerine çok değişik biri gelmişti.
"Ya sen. Çok değişmişsin. ne bu halin. Ne oldu sana böyle !"
Aşkım .. Demişti içinden Nithya. Onu üzmemek için gitmişti. Onu aldatmıştı. Ve sırf onu aldattığını sandığı için böyle bir hataya düşmüştü. Ardından büyük bir pişmanlık ve utanma duygusunun beraberinde gitmişti buralardan .. Neden dönmüştü sanki ! Yine aynı acılar, yine aynı şeyler. Ve yine hiç değişmeyen aşkı ...
"Sana zarar veren benim ... Ve bu azrarı anca ben onarabilirim diye buradayım ..."
Donétello Darknéss
Gezgin
Gezgin
Donétello Darknéss

**Tesadüf** Empty
MesajKonu: Geri: **Tesadüf**   **Tesadüf** EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 7:07 pm

Neler olmadı ki.. diye söylendi içinden.Tamamen hayatın karanlık ve gölgelerine düştüm.İşte bu yüzden bana Gecelerin Yargıcı diyorlar..
ama bu söylediklerini o duyamıyordu.Belki duymamalıydı belki duymalıydı.Sonra tekrar konuşmaya başladı.O güzel ve rahatlatıcı sesiyle..
"Sana zarar veren benim ... Ve bu zararı anca ben onarabilirim diye buradayım."
"Ah Nithya bu zararı nasıl onaracaksın?Sonra beni sevgilinle papaz durumuna düşürme."
'Zarar vermek' işte bu kelime ne kadarda doğruydu.Donétello hayattaki mutsuzluğunun en büyük sebebi ona Nithya'ya kavuşamamaktan dolayı duyduğu pişmanlıktı..Şimdi hafızası tamamen yerine gelmişti.Ve bir o kadarda zarar vermişti.İşte şuanki durumu..İçler acısıydı.Katil ve ayyaş birisiydi.Kaba ve kötü..
Nithya Abigail Kreindel

Nithya Abigail Kreindel

**Tesadüf** Empty
MesajKonu: Geri: **Tesadüf**   **Tesadüf** EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 7:13 pm

"Ah Nithya bu zararı nasıl onaracaksın?Sonra beni sevgilinle papaz durumuna düşürme."
Ah lanet olsun .. Neden sevgilisinin olduğunu söylemişti ki.. Yalanlar ... Nithya her zaman her durumdan kaçabilmek, hayatında bir şeyler olmamış gibi yaşama için her zaman yalanlara başvururdu, bu ona küçüklüğünden beri bulaşan birtür hastalıktı. Yalanlar, yalanları doğrurur derler ya ... İşte bu ilk Nithya için söylenmişti belkide. Nitya'nın her zamanki durumu bu olmuştu. Yalanlar, yalanları doğurmuş ve sonunda bu hale gelmişti. Asla yerinde durmak istemeyen Nithya şimdi duraksamaktanda öte bir haldeydi. Tökezlemişti ... Ve her duraksadığında geçmişinin gözler önüne gelmesinden dolayı ağır gelen yükleri artık taşıyamamış tökezlemişti.
"Şey ... Onla ayrıldık. Aslında ara verdik gibi bir şey. Ve buna karışabileceğine sanmıyorum.. Eğer ... Neyse"
Donétello Darknéss
Gezgin
Gezgin
Donétello Darknéss

**Tesadüf** Empty
MesajKonu: Geri: **Tesadüf**   **Tesadüf** EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 7:26 pm

"Şey ... Onla ayrıldık.Aslında ara verdik gibi bir şey.Ve buna karışabileceğini sanmıyorum.. Eğer ... Neyse"
"Gerçekten üzüldüğümü söyleyebilirim."
dedi.Başka bir şey söylemek istemedi.Sevgilisinden ayrılmıştı.İçindeki bir şey sanki sevinç çığlıklarını atıyordu.Ama şimdi olmazdı.Fakat bir şeyin tam sırası diye düşündü..
"Nithya ben-ben seni seviyorum.Yani bunu biliyorsun fakat ben hep seni düşündüm."
daha fazla bir şey diyemedi.Ona bakmayı kesti ve dışarıyı izlemeye başladı.Onunla tanıştığı ilk günü hatırlıyordu.Birbiriyle ile dost oldukları günü ve..ve o günü Nithya'ya tam seni seviyorum diyecekken onun başkasını sevdiğini öğrendiği gün işte o gün tamamen yıkılmıştı.Aynı şimdi olduğu gibi.Bunları düşünürken yanağında hafif sıcaklık ve ıslaklık hissetti.Gözyaşı yanağından kayıyordu.Hemen eliyle onu sildi.Ağlamış mıydı?Onu bu halde görseler ne derlerdi acaba?..
Şuanda ne diyecekleri asla umrunda bile değildi.Şuanda sadece Nithya'yı düşünüyor ve ona duyduğu sevgi ile yanıyordu.

**Tesadüf**
1 sayfadaki 1 sayfası